پلمپ دفتر انجمن حمایت از حیوانات ( به نقل از وبلاگ مخالف شکار و شکارچی )

با حیوانات مهربان باشیم

دفتر انجمن حمایت از حیوانات پلمپ شد

امروز سه شنبه 23 شهریور ماه در حالیکه 4 بچه گربه کوچک منتظر دستهای مهربانی برای واگذاری بودند دفتر انجمن حمایت از حیوانات پلمپ شد

به دنبال این واقعه ریاست انجمن حمایت از حیوانات نامه ای با متن ذیل را منتشر کرد.

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله مکارم شیرازی

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان احتراما به استحضار می رساند به دنبال نامه چند روز گذشته این انجمن به حضرتعالی مبنی بر اعتراض به دستور وزارت ارشاد مبنی بر ممنوعیت درج آگهی مربوط به حیوانات در نشریات  که با تمسک به فتوای شما صادر شد، در حالیکه در انتظار دریافت پاسخی از سوی دفتر شما بودیم امروز سه شنبه 23 شهریور 1389 دفتر این انجمن که در آن رسیدگی به امور حیوانات مصدوم و بی پناه جریان داشت توسط شهرداری پلمپ گردید.

اگر چه انجمن حمایت از حیوانات یقین دارد که چنین حرکاتی به دور از چشم شما انجام می شود ولی به راستی ارسال یک نامه و طرح سوال از یک مرجع دینی آنقدر ناپسند است که باید با چنین حرکاتی پاسخ داده شود؟

ما در انجمن حمایت از حیوانات با پیروی از دستورات دین مبین اسلام وظیفه خود می دانیم تا علیرغم تمامی این بی مهری ها از حقوق حیوانات به عنوان آفریدگان مظلوم خداوند دفاع کنیم.

و من اله توفیق

دکتر سید جاوید آل داود

عضو  هیئت علمی دانشگاه تهران

و رئیس انجمن حمایت از حیوانات

(به نقل از وبلاگ مخالف شکار و شکارچی)

/ 1 نظر / 18 بازدید

مسابقه بهترین عکس من با حیوان خانگی ام با عضویت در صفحه فیس بوک ما در مسابقه " بهترین عکس من با حیوان خانگی ام " که به مناسبت 12 مهرماه روز جهانی حیوانات برگزار می شود شرکت نمایید. عکس خود را به همراه مشخصات کامل خود و حیوان خانگی تان به نشانی info@tehranpet.com ارسال کنید. مهلت ارسال آثار: 16 مهرماه 89 ، حجم عکس حتما بین150 تا300 کیلوبایت باشد. جایزه بهترین عکس، استفاده از خدمات واکسیناسیون رایگان در بیمارستان دامپزشکی تهران به مدت یک سال است .دقت کنید عکسها به گونه ای انتخاب وارسال شود که قابلیت نمایش در سایت یا صفحه فیس بوک بیمارستان را داشته باشد.اسامی برندگان مسابقه ، 18 مهرماه در سایت و صفحه فیس بوک بیمارستان اعلام می شود. با تشکر روابط عمومی بیمارستان دامپزشکی تهران