انتخابات و محیط زیست !

     

        

 

       باور کنید ارتباط دارند خیلی هم تنگاتنگ ! وقتی موضوع جاده ی ابر را پیگیری می کنی می بینی پشت آن

 قول های انتخاباتی نمایندگان علی آباد و شاهرود قرار دارد.هنگامی که بدنبال حل موضوع کنار گذر انزلی می روی اصرار نماینده ی انزلی را می بینی .جاده ی نور بلده ـ جاده ی کلیبر ـ جاده ی میان کاله و ... همه و همه نتیجه ی قول هائی است که کاندیداهای مجلس برای نشستن بر کرسی سبز بهارستان داده اند ! از دوره تبلیغ انتخابات مجلس هشتم که گذشتیم اما امیدوارم نمایندگان مجلس بعدی این قول و قرارهای ضد محیط زیستی را فراموش نمایند . خیلی هم سخت نیست درست مثل سایر وعده ها ! 

/ 3 نظر / 7 بازدید
شهشهان

امیدوارم یه زمانی سیاست دست از سر محیط زیست برداره!

سام خسروی‌فرد

سلام به فضای سایبر خوش آمدید. حق با شماست اما برای برون رفت از وضعیت موجود چه باید کرد؟ سازمان محیط‌زیست به عنوان نهادی زیر مجموعه ریاست جمهوری نمی‌تواند با درایت و آینده‌نگری برنامه‌ای برای تغییر این نگرش اجرا کند؟ حتما می‌تواند. البته شما بهتر می‌دانید که به چه شکل و یا به چه صورت. در ضمن بلاگ شما را هم معرفی کرده‌ام. موفق باشید.

جباری

وقتی راه و ترابری یا محیط زیست اهداف و راهبرد های مشخص نداشته باشند نتیجه همین است و خواهد بود. مثلا" چند بار باید البرز را شکافت و شمال و جنوب آن را با جاده به هم وصل کرد ؟ اگر به این پرسش پاسخ بدهیم جواب جاده ابر و موارد مشابه به دست می آید.