/ 4 نظر / 20 بازدید
اشکار

دلاور خان نخستین قربانی محیط زست ایران بر اثر جاده کشی آهو بوده است.روزگاری از تهران و ورامین و ساوه تا قزوین و زنجان جنعیت آهوان با هم در ارتباط بودند و اکنون نتیجه ان را بصورت لکه های قزوین (بوئین زهرا) و دشت سهرین زنجان شاهد هستیم.در همه دنیا این مشکل وجود دارد برای نمونه در آلاسکا لوله های انتقال نفت و گاز باید در گدار های مهاجرت کاریبو به قدری از زمین فاصله داشته باشند تا گله چند ده هزار راسی گوزن به راحتی از مسیر عبور کند بحث گالری در دنیا برای مسیر های مهاجرتی عملی شده است ولی در ایران این تنها یک ناندانی برای برخی دوستان است

ژاله

با سلام واحترام.. همچین خبر نگران کننده ای هم نیست.. دیگه عادت کریدم به کشت و کشتار حیوانات در این مملکت. چرا ما نباید قانون حمایت از حیوانات داشته باشیم؟

غلام

سلام،راستی دکتر منتظمی میگفت شمارا به دادگاه کارمندان احضار کردند لطفا روشنگرایی کنید که قضیه چیست؟میگویند شما پولهای زیادی حیف ومیل کردید.چرا؟

منتظمی

خدمت غلام خان عزیز تذکری دارم!! غلامی تا کی؟؟ غلامی به چند؟؟ معلوم ست تصورات و توهمات گرانقدر تان کما کان آزارتان می دهدو شایعه سازی تان حرف ندارد!!!حلالتان میکنم و شفای تان را از خداوند منان خواستارم.