آغاز فعالیت اولین خبرگزاری محیط زیست

 

بالاخره پس از ماهها تلاش و پیگیری آقای مهندس انصاری و تیم همکارشان ، خبرگزاری سبز پرس راه اندازی شد . این حرکت خوب که گامی موثر در اطلاع رسانی اخبار مربوط به محیط زیست بویژه کشور عزیزمان است با استقبال کم سابقه ای از سوی فعالان عرصه محیط زیست روبرو شده است . این آغاز و استقبال را به دوستان خوب خبرگزاری تبریک می گویم اما بر حسب عادت همیشگی چند نکته!

1-  خبرگزاری مانند وبلاگ شخصی نیست که هر طوری دلمان خواست بنویسیم خصوصاً در مورد بعضی از افراد مثل سرکار خانم جمشیدی که به قول دکتر کرمی احساساتشان معمولاً بر سایر جنبه ها غلبه دارد (منبع جمله وبلاگ آقای دکتر کرمی!) تلاش شود حرمت خبر و اطلاعات رسانی مراعات شود .

2-  خطا در اطلاع رسانی امری طبیعی است اما ضریب آن خیلی قابل توجه است! اگر ضریب خطا بالا باشد طبعاً بی اعتمادی بدنبال خواهد داشت .

3-     ملاحظه هیچ دستگاه و فردی نشود حتی اسپانسرها (البته اگر داشته باشید)

4-  جمع آوری اخبار درجه اول دارای اهمیت انسانی است یعنی دسترسی به اخباری که از طرق دیگر قابل دریافت و با پخش نیست

5-     نترس و به روز و موفق باشید!

/ 4 نظر / 20 بازدید
سحر

.__________#####_____##___آپم___## _________#____##_____##________## ________#_____##_____##___زود___## ________#_____##_____##________## _________#____##_____##___بيا___## __________#####______##_______## ______________##_______#######__ ______________##_________####____

فريبرز اورنگ

خورزمار ، اين گفته مير هميشه شكاك را كه خودت ميگفتي بياد آر: آنكس كه اسب داشت غبارش به گل نشست------گرد سم خران شما نيز بگذرد

شهشهان

نکاتتون بیشتر حس خط و نشون کشیدن برای این فعالان رو از جانب کسی که احساس خطر کرده به ذهن متبادر می کرد تا نکته های دوستانه. دربارۀ خانم جمشیدی من سالهاست خوانندۀ وبلاگشون هستم و بیشتر مطالبشون فقط جنبۀ خبری داره؛ حالا نمی دونم چجوری می گین احساسات غالبن. درسته که خواستین خودتون رو مبرا کنین و این رو به عنوان نقل قول آوردین ولی خودتون هم حتماً به همین گفته اعتقاد دارین که نوشتینش!