فراکسیون محیط زیست مجلس الآن کجاست ؟

در اواخر دوره مدیریت محمدی زاده بر سازمان حفاظت محیط زیست ، بحث واگذاری 50 هکتار از آشوراده مطرح بود . آقای تابش موضع تند و به حقی گرفت که عینا در زیر می آید ولی نمی دانم چرا در خصوص واگذاری 380 هکتار سکوت کرده است ؟!!!

اعتراض فراکسیون محیط زیست مجلس به واگذاری جزیره آشوراده به بخش خصوصی

۵ شهریور ۱۳۹۲

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: رییس فراکسیون محیط‌ زیست مجلس شورای اسلامی معتقد است که واگذاری جزیره آشوراده به بخش خصوصی نوعی بدسلیقگی بوده و باید بررسی های لازم در مورد این منطقه حفاظت شده صورت گیرد.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی خود از واگذاری جزیره آشوراده به بخش خصوصی گفت: این جزیره جزو مناطق حفاظت شده، طبیعی، بی‌بدلیل و بی‌نظیری است که در کشور ما شاید مشابهی مانند آن وجود نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: واگذاری جزیره آشوراده به بخش خصوصی آن هم با این عجله در آستانه تشکیل دولت جدید که هنوز ریاست سازمان محیط‌ زیست مشخص نیست نوعی بدسلیقگی است و ای کاش اجازه داده می‌شد دولت جدید مستقر شود بعد در این مورد تصمیم‌گیری می‌شد.

این عضو فراکسیون محیط‌ زیست با بیان اینکه ما هم اعتراض خود را نسبت به این مسئله اعلام کرده‌ایم گفت: البته اعتراضات فراکسیون محیط‌ زیست تنها راجع به آشوراده نیست بلکه مسائل دیگری نیز در حوزه محیط‌ زیست وجود دارد. همچنین برکناری چند مدیر در یکی دو هفته اخیر اتفاق افتاده و خیلی پسندیده نیست و جامعه هم تایید نمی‌کند.

تابش تاکید کرد: در مورد واگذاری جزیره آشوراده باید کار کارشناسی و دقت بیشتری صورت گیرد، البته فراکسیون‌ محیط زیست پیگیر مسائل حوزه مربوطه خود می‌باشد.

 

/ 0 نظر / 57 بازدید