کویت، صدام ، هوبره ، بابتین و ...... ما!

نقش امیرنشین فانتزی کویت در تجهیز و تامین صدام در طول 8 سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست در همان سال نخست جنگ با رشادت دلیر مردان نیروی دریایی ارتش و شجاعت بی مثال رزمندگان ناوچه پیکان، نیروی دریایی عراق کاملاً منهدم گردید و تا آخر جنگ صدام از خلیج فارس بی بهره ماند . اما در این میان کشور کویت نه تنها نقش استان نوزدهم عراق را به عهده گرفت بلکه همزمان به عنوان یک ایالت آمریکا ایفای نقش نمود ! کشتی های کویتی مملو از سلاح و سایر تجهیزات با پرچم ایالات متحده بر سواحل این کشور پهلو میگرفت و با تخلیه و ترانزیت از طریق جاده «عبدلیه» تا آخر جنگ صدام جنابتکار را پشتیبانی نمود . این امیرنشین و حکام آن ، آنچنان از صدام حمایت کردند که حتی امر برخود صدام همه مشتبه گردید که واقعا  کویت استان نوزدهم عراق است! این امیر نشین در سالهای گذشته هم رفتار خود را چندان تغییر نداد و با دفاع از ادعاهای بی اساس کشور امارات ، بارها و بارها ما را به علت اشغال !!!! جزایر سه گانه محکوم کرده است و اخیراً خبرنگار جنجالی کویتی (محمد جارالله) با توهین های مکرر به جمهوری اسلامی و تاریخ پر افتخار ایران ، انواع فحش ها را نثارمان کرده است و همین هفته پیش مسئول مدارس ایرانی در کویت به عنوان عنصر نامطلوب بازداشت و از کویت اخراج گردید . اما ما چکار کنیم؟ در طول جنگ ،کشور کویت از خسارات احتمالی آن در امان ماند و زیرکانه از آن رهید . پس از آن هم ما  اشغال کویت توسط صدام را محکوم کردیم ، چاههای نفت آتش گرفته کویت را خاموش کردیم! و حالا هم شیخ سعود عبدالعزیز باببتین را که نه برای هشتمین بار بلکه بر اساس شواهد و مدارک برای چهاردهمین بار به شکار غیر مجاز در کشور مبادرت نموده است را آزاد کردیم تا همچنان برادری یک طرفه مان با حاشیه نشینان خلیج فارس حفظ شود و منتظر بمانیم تا سال آینده این شیخ متخلف برای پانزدهمین بار ، عزت و شرف ما را به مسخره بگیرد.!

/ 6 نظر / 27 بازدید
شهشهان

خوب وضعیت کشوری که فقط در دنیای خیالی ایده آلهای خودش زندگی می کنه همینه دیگه! در دفاع از حقوق دیگران کاسۀ داغ تر از آش می شیم؛ ملیتمون رو کنار می ذاریم و دَم از امت اسلامی می زنیم؛ این هم واکنش بقیۀ جهان به ما. این کشور خیلی راه داره تا خودش رو با واقعیتهای جهان سازگار کنه؛ مسلماً جهان با ما سازگار نمی شه!

الف

از قدیم گفتن: تا 15نشه بازی نشه!

زنبور عسل

اسم هوبره آوردید یک سری هم به این وبلاگ تازه تاسیس بزن .

ابراهیم افخمی شیخانی

به نظرم چنین متخلفینی باید در منطقه وقوع تخلف توسط حافظان حیات وحش ادب شوند.

نيما

لطفا بفرماييد پرندگان شكاري كه اخيرا در استان كرمان از متخلفين كشف شد با كدام هماهنگي به بهانه بازگشت به كشور مبدا آزاد شدند؟

سعید معین راد

سلام بر شما لر بی کلاس و بی کتاب.من مدارکی دارم از دزدی شما و اقای مدادی و انشااللهبه همین زودی منتظر دستبند عدالت باش و سعی نکن به من نزدیک بشی یا بلایی سر من بیاری یا منو بخری چون من همه چیز را به جناب اقای دکتر اصیلیان گفتم و ایشان هم در جریان هستند. قبلا که با هم صحبتهامون را کردیم ولی شما باز هم ادب نشدی.من اگه تو یا کسی از طرف تو را در مرکز تحقیقات ببینم دیگه کارت تموم میشه و ابروزیه خودتو جلو میندازی. بیا تا وقت داری توبه کن .من منتظر استعفائ تو هستم.بای