سال نو مبارک

آغاز سال ١٣٨٩ هجری شمسی را به همه فعالان عرصه محیط زیست کشور تبریک می گویم . امیدوارم سالی بهتر برای محیط زیست کشور رقم بخورد.

/ 5 نظر / 15 بازدید
ارش

سلام ،اقای مهندس نجفی شما ومدیران زیر مجموعه تان در زمان تصدی پست خود فقط به فکر بستن بار وبنه و ذخیره سازی .... بودید لطفا دست از سر محیط زیست بیچاره بردارید وجای جدیدتان را اباد کنیدتا مثل محیط زیست نشود.

ارش

سلام مجدد،راستی یک چیزی یادم رفت اینکه یکی از مدیرا ترک شما تمام اخبارهارا به استتضار بعضی از دشمنانت میرساند وای که هرچه خوردی از دست کارمندان ترک مدیر ترکت بود.

اشکار

شیر باشید دلاور خان سال پلنگ بر شما خجسته باد ..جناب آقای آرش ایکاش اشاره به کارمندان..و مدیر.. نمی کردی الان تمام طوایف در ایران زیراب هم را می زنند عرب و عجم ندارد.همه هم فکر بستن بار خود هستند چه دلاور باشد چه نباشد خانه از پای و بسط ویران است

الف 1

یک گل بهار نیست صد گل بهار نیست حتی هزار باغ پر از گل بهار نیست وقتی پرنده ها همه خونین بال وقتی ترانه ها همه اشک آلود وقتی ستاره ها همه خاموشند وقتی که دستها با قلب خون چکان در چارسوی گیتی هر جا به استغاثه بلند است آیا کسی طلوع شقایق را در دشت شب گرفته تواند دید؟ وقتی بنفشه های بهاری در چارسوی گیتی بوی غبار وحشت و باروت می دهند ایا کسی صفای بهاران را هرگز گلی به کام تواند چید؟ وقتی که لوله های بلند توپ در چارسوی گیتی در استتار شاخه و برگ درخت هاست این قمری غریب روی کدام شاخه بخواند؟

الف 2

وقتی که دشت ها دریای پرتلاطم خون است دیگر نسیم، زورق زرین صبح را روی کدام برکه براند؟ اکنون که آدمی از بام هفت گنبد گردون گذشته است گردونه زمین را از اوج بنگریم از اوج بنگریم ذرات دل به دشمنی و کینه داده را وزجان و دل به جان و دل هم فتاده را از اوج بنگریم و ببینیم در این فضای لایتناهی از ذره کمترانیم غرق هزار گونه تباهی از اوج بنگریم و ببینیم آخر چرا به سینه انسان دیگری شمشیر می زنیم؟ آیا رهایی بشریت را در چارسوی گیتی در کائنات یک دل امیدوار نیست؟ آیا درخت خشک محبت را یک برگ سبز در همه شاخسار نیست؟ دستی برآوریم باشد کزین گذرگه اندوه بگذریم روزی که آدمی خورشید دوستی را در قلب خویش یافت راه رهایی از دل این شام تار هست و آنجا که مهربانی لبخند میزند در یک جوانه نیز شکوفه بهار هست